Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Havneparti med seilskuter og folkeliv 1855

Olje på lerret
70x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter.

Datert nede til høyre: 25de Septembr 1855.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000