Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Havneparti med seilskuter og folkeliv 1855
Olje på lerret
70x116
Signert nede t.v.: J: Bennetter.
Datert nede til høyre: 25de Septembr 1855.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00