Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Seilbåt ved kysten

Olje på plate
24x32
Signert nede t.h.: FT

Antagelig malt av Thaulow fra Kristianiafjorden våren 1906. Antagelig Nachlass signert av Alexandra Thaulow.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 54 000