Auksjon torsdag 10. desember 2020 kl 18:00
Wyller, Sverre(1953-)
Seilduk nr 3 2000

Akryl på lerret
89x114,5
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: Sverre Wyller, Oslo 2000, Seilduk nr. 3.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00