Krantz, Nils(1886-1954)
Landskap, Geiranger 1930
Olje på lerret
66,5x86,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 30
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Nils Krantz "Landskab" Geiranger".
Bergens Kunstforening 1936, kat.nr. 133.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 2 900–3 900
Auksjonert torsdag 10. desember 2020 kl 18:00