Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Magnusson, Evelin
Kvinne med blomsterbukett

Litografi
Lysmål: 42x40
Signert nede t.h.: Evelin

Nummert nede t.v.: 104/500. Del av Jahn Teigens private kunstsamling. Bilder han har hatt på veggen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 100