Magnusson, Evelin
Kvinne med blomsterbukett
Litografi
Lysmål: 42x40
Signert nede t.h.: Evelin
Nummert nede t.v.: 104/500. Del av Jahn Teigens private kunstsamling. Bilder han har hatt på veggen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 5 100