Hasegawa, Shoichi(1929-)
Le Chant des Oiseaux (Fuglenes sang)
Fargemetalltrykk
lysmål: 62x51
Signert og datert nede t.h.: Shoichi Hasegawa 49
Nummerert nede t.v.: 82/110
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 5 300