Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Hasegawa, Shoichi (1929-)
Le Chant des Oiseaux (Fuglenes sang)

Fargemetalltrykk
lysmål: 62x51
Signert og datert nede t.h.: Shoichi Hasegawa 49

Nummerert nede t.v.: 82/110
Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 300