Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Maleri malt av Jahn Teigen
Komposisjon med G-nøkkel, noter og tangenter 1981

Olje på lerret
23,5x33
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jahn Teigen 13 nov -1981

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Til Anita nov 81."
Malt av Jahn Teigen. Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 55 200