Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Maleri
Landskap fra Tønsberg

Olje på lerret
46x102
Signert nede t.h.: A. Teigen

Malt av Jahn Teigens far, frisør Arne Als Teigen. Uinnrammet.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 000