Maleri
Landskap fra Tønsberg
Olje på lerret
46x102
Signert nede t.h.: A. Teigen
Malt av Jahn Teigens far, frisør Arne Als Teigen. Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
46x102
Signert nede t.h.: A. Teigen
Vurdering