Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Maleri
Landskap fra Tønsberg

Olje på lerret
46x102
Signert nede t.h.: A. Teigen

Malt av Jahn Teigens far, frisør Arne Als Teigen. Uinnrammet.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 000