Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Linderholm, Lena (1947-)
Oppstilling med frukt

Litografi
86,5x60
Signert nede t.h.: Lena A. Linderholm

Nummerert nede t.v.: 2/225
Uinnrammet.
Hang på kjøkkenet hjemme hos Jahn Teigen.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 4 100