Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Agostini, Tony(1916-1990)
Fra Atelieret

Litografi
Lysmål: 49x34
Signert nede t.h.: Tony Agostini

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d' artiste. Del av Jahn Teigens private kunstsamling.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 30 400