Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Agostini, Tony (1916-1990)
Fra Atelieret

Litografi
Lysmål: 49x34
Signert nede t.h.: Tony Agostini

Påtegnet nede t.v.: Epreuve d' artiste. Del av Jahn Teigens private kunstsamling.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 30 400