Agostini, Tony(1916-1990)
Fra Atelieret
Litografi
Lysmål: 49x34
Signert nede t.h.: Tony Agostini
Påtegnet nede t.v.: Epreuve d' artiste. Del av Jahn Teigens private kunstsamling.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 30 400