Paulsen, Jon Bøe(1958-)
Jahn Teigen i "Sagaen om Olav den Hellige" 1983
Blyant, kull og pastell på papir
147x126
Signert og datert nede t.h.: Jon Böe Paulsen 1983.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 96 500
147x126
Vurdering