Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Paulsen, Jon Bøe (1958-)
Jahn Teigen i "Sagaen om Olav den Hellige" 1983

Blyant, kull og pastell på papir
147x126
Signert og datert nede t.h.: Jon Böe Paulsen 1983.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 96 500