Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Paulsen, Jon Bøe(1958-)
Portrett av Jahn Teigen 1982

Olje på lerret
114x95
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jon Bøe Paulsen 1982

Også påtegnet på baksiden av lerretet: "29/3 Oslo Dette maleriet ble ferdig til min 24 års dag".
Maleriet hang i stuen til Jahn Teigen på Klockargården i Skåne, Sverige.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 65 500