Paulsen, Jon Bøe(1958-)
Portrett av Jahn Teigen 1982
Olje på lerret
114x95
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jon Bøe Paulsen 1982
Også påtegnet på baksiden av lerretet: "29/3 Oslo Dette maleriet ble ferdig til min 24 års dag".
Maleriet hang i stuen til Jahn Teigen på Klockargården i Skåne, Sverige.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 65 500