Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Paulsen, Jon Bøe (1958-)
Portrett av Jahn Teigen 1982

Olje på lerret
114x95
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jon Bøe Paulsen 1982

Også påtegnet på baksiden av lerretet: "29/3 Oslo Dette maleriet ble ferdig til min 24 års dag".
Maleriet hang i stuen til Jahn Teigen på Klockargården i Skåne, Sverige.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 65 500