Fra Jahn Teigens samlinger

Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Henting av betalte objekter: Hverdager 10.00-17.00 1.-12. mars

Bok
Bok om Beatles 2000

Dobbeltsignert og datert på s. 1: Jahn Teigen aker brygge okt 2000 J.T.

"The Beatles. Antologien av The Beatles". Utgitt på engelsk og norsk i 2000.
Boken hadde fast plass på Jahn Teigens flygel.
Noen flekker og noe slitt smussomslag.

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 5 001