Bok
Bok om Beatles 2000
Dobbeltsignert og datert på s. 1: Jahn Teigen aker brygge okt 2000 J.T.
"The Beatles. Antologien av The Beatles". Utgitt på engelsk og norsk i 2000.
Boken hadde fast plass på Jahn Teigens flygel.
Noen flekker og noe slitt smussomslag.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 5 001