Barlag, Philip(1840-1913)
To mennesker i robåt
Olje på lerret
27x44
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på lerret
27x44
Signert nede t.h.: Barlag.
Vurdering