Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Bunadkledd kvinne i skogslandskap

Olje på lerret
42x63
Signert nede t.h.: Barlag.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000