Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Gundersen, Helene (1858-1934)
Oppstilling med epler og potpourrikrukke

Olje på lerret
55x70
Signert nede t.v.: H Gundersen

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Æbler.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000