Dobbel LP-plate med cover og unik plakat
67-76 Jahn Teigen 1976
Plakat med motiv av Jahn Teigen i splitthopp medfølger, signert og datert i platen: Jan O 1975
Utgitt av Mercury.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 2 500
Utgitt av Mercury.
Vurdering