Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Dobbel LP-plate med cover og unik plakat
67-76 Jahn Teigen 1976

Plakat med motiv av Jahn Teigen i splitthopp medfølger, signert og datert i platen: Jan O 1975

Utgitt av Mercury.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 2 500