Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Dobbel LP-plate med cover
67-76 Jahn Teigen 1976

Signert og datert på høyre del av oppslaget i midten: Hils (en) Jahn Teigen 93. Utgitt av Mercury.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 4 044