Dobbel LP-plate med cover
67-76 Jahn Teigen 1976
Signert og datert på høyre del av oppslaget i midten: Hils (en) Jahn Teigen 93. Utgitt av Mercury.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 4 044
Vurdering