Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Interiør fra Våge 1903

Olje på lerret
55x70
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 1903.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000