Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Gundersen, Helene (1858-1934)
Gammelt interiør

Olje på lerret
75x95
Signert nede t.v.: Helene Gundersen

Antagelig interiør fra Norsk Folkemuseum på Bygdøy eller fra Maihaugen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 42 000