Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kunstnerens far

Olje på plate
27x23
Usignert

Påtegnet på baksiden: Johan Fredrik (Frits) Thaulow (1847-1906) har malt dette Billede af sin Fader Apotheker Harald Conrad Thaulow, Christiania (Løveapoteket). Proveniens: Familien Gad.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500