Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elveparti med fisker 1879

Olje på mahogniplate
40x31
Signert, noe utydelig stedsbestemt, eller dedisert, og datert nede t.h.: An..(?) 79 FT.

Proveniens: Familien Gad.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000