Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Gundersen, Helene (1858-1934)
Interiør vinter

Olje på lerret
65x70
Signert nede t.h.: Helene Gundersen

Antagelig interiør fra kunstnerens leilighet på Majorstuen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000