Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Norsk landskap med bondegård

Olje på plate
30x45
Signert nede t.v.: Frits Th.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til broder Carl. Proveniens: Familien Gad.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 72 000