Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Norsk landskap med bondegård

Olje på plate
30x45
Signert nede t.v.: Frits Th.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til broder Carl. Proveniens: Familien Gad.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 72 000