Thaulow, Frits(1847-1906)
Norsk landskap med bondegård
Olje på plate
30x45
Signert nede t.v.: Frits Th.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Til broder Carl. Proveniens: Familien Gad.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 72 000