Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Aulie, Reidar (1904-1977)
Hjemkomst

Olje på plate
28x89
Signert nede t.h.: Aulie

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

Tilslag NOK 56 000