Aulie, Reidar(1904-1977)
Hjemkomst
Olje på plate
28x89
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000