Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1991

Olje på lerret
97x154
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -91

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 400–10 800EUR 6 900–8 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000