Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Kielland, Kitty(1843-1914)
To sittende piker i en eng

Olje på lerret
57x93
Signert nede t.v.: Kitty L Kielland.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 600–12 000EUR 7 800–9 800

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000