Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Kielland, Kitty (1843-1914)
To sittende piker i en eng

Olje på lerret
57x93
Signert nede t.v.: Kitty L Kielland.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 600–12 000 EUR 7 800–9 800

Tilslag NOK 80 000