Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Kystlandskap med fiskere 1885

Olje på lerret
36x54,5
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. 1885

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 314 med tittel: "Marine", avbildet under den retrospektive avdeling i katalogen.

Proveniens:

Grosserer N. A. Stang, Fredrikshald.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000