Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Kystlandskap med fiskere 1885
Olje på lerret
36x54,5
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. 1885
Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 314 med tittel: "Marine", avbildet under den retrospektive avdeling i katalogen.
Proveniens:
Grosserer N. A. Stang, Fredrikshald.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 200EUR 3 900–5 900
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 74 000