Vårens Utvalgte

Auksjon torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Live auksjon, streamet fra Gamle Logen. Budgivning pr. telefon, online eller på forhånd.

Visning i våre lokaler 12.-27. mai

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Kystlandskap med fiskere 1885

Olje på lerret
36x54,5
Signert og datert nede t.h.: N. Ulfsten. 1885

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. 314 med tittel: "Marine", avbildet under den retrospektive avdeling i katalogen.

PROVENIENS:

Grosserer N. A. Stang, Fredrikshald.

Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 200 EUR 3 900–5 900

Tilslag NOK 74 000