Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung mor 1980

Akvarell på papir
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 80

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 6 000