Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike med katt

Akvarell
Lysmål: 26,5x32,5
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000