Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Riis, Bendik (1911-1988)
Kvakksalvernes effekt 1961

Tusj på papir
Lysmål: 35,5x26
Signert, påtegnet med tittel og datert med blyant nede t.v.: Kvakksalvernes effekt 23-24-11-1961- tegnet November 1961 Kunstmaleren Bendik Riis

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 25 000–30 000