Riis, Bendik(1911-1988)
Kvakksalvernes effekt 1961
Tusj på papir
Lysmål: 35,5x26
Signert, påtegnet med tittel og datert med blyant nede t.v.: Kvakksalvernes effekt 23-24-11-1961- tegnet November 1961 Kunstmaleren Bendik Riis
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00