Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Bøe, Frants (1820-1891)
Roser og liljekonvall 1889

Olje på plate
20x26
Signert og datert nede t.h.: F Bøe 1889.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000