Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Sittende kvinne

Kullstift på papir
Lysmål: 85x68
Signert og datert nede t.h.: Nerdrum

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 18 500