Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Sittende kvinne

Kullstift på papir
Lysmål: 85x68
Signert og datert nede t.h.: Nerdrum

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 18 500