Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nerdrum, Odd (1944-)
Mann i en båt

Litografi, lysmål
73x91,5 Motivet: 70,5x90
Signert og nummerert nede t.h.: Nerdrum 1-80

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 9 000