Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
76x64
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 40 000