Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
76x64
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
76x64
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 40 000