Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
76x64
Signert nede t.h.: A. Kavli

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000