Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Interiør 1924

Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: Thv. E. 24.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 5 000