Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fjordlandskap 1923

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv E. 23.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 7 000