Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Krohg, Oda (1860-1935)
Fra Sørlandet, Brekkestø

Olje på lerret oppklebet på plate
19x24
Signert nede t.v.: O Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Sörlandet, Brekkestö".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 205

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering