Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Krohg, Oda(1860-1935)
Fra Sørlandet, Brekkestø

Olje på lerret oppklebet på plate
19x24
Signert nede t.v.: O Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Sörlandet, Brekkestö".

Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 205

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00