Krohg, Oda(1860-1935)
Brygger og båter, Brekkestø
Olje på lerret oppklebet på plate
14x23,5
Signert nede t.v.: O Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Brygger og baader, Brekkestö".
Kunstnerforbundet, Oslo 1952 kat.nr. 208
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00