Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
To gutter på ski 1912

Radering, lysmål
30,5x38,5
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1912

Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold
Påtegnet nede t.v.: Opus 45

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering

Tilslag NOK 6 200