Werenskiold, Erik(1855-1938)
To gutter på ski 1912
Radering, lysmål
30,5x38,5
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1912
Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold
Påtegnet nede t.v.: Opus 45
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 200