Werenskiold, Erik(1855-1938)
To gutter 1909
Radering, lysmål
30x36
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1909
Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold
Påtegnet nede t.v.: Opus 6
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500