Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nesch, Rolf (1893-1975)
Kvinne med hendene opp foran ansiktet 1946

Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 57x46
Signert, dedikert og datert nede t.h.: Nesch til Alla 1946

Alla skal være kallenavnet til en "Fru Klaveness". Ref Helliesen/Sørensen nr 572.

Auksjonert 1. juni – 10. juni

Vurdering