Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Nesch, Rolf(1893-1975)
Erkeengelen Gabriel

Fargelitografi, lysmål
49,5x37,5 Motivet: 46x35
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.

Nummerert nede t.v.: 5/10

Helliesen/Sørensen 606. Fra 1947.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 18 000