Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Nesch, Rolf (1893-1975)
Erkeengelen Gabriel

Fargelitografi, lysmål
49,5x37,5 Motivet: 46x35
Signert nede t.h.: Rolf Nesch.

Nummerert nede t.v.: 5/10

Helliesen/Sørensen 606. Fra 1947.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 18 000