Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Sittende kvinne

Olje på plate
92x52
Usignert

Påtegnet på baksiden av platen: Bevidnes malt af Chr. Krohg Oda Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000 med forbehold