Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjellandskap med gård og to kyr

Olje på lerret
40x58
Signert nede t.h.: A Askevold.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000