Diriks, Edvard(1855-1930)
Kystby
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Diriks
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Diriks
Vurdering