Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Diriks, Edvard (1855-1930)
Kystby

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Diriks

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 7 000