Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Kystlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
47x77
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen -1880.

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering