Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Byge over fjell

Akvarell på papir
Arket: 36x51
Signert nede t.h.: Örnulf Opdahl

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 10 000