Ransve, Bjørn(1944-)
Fiskerskøyte i storm
Olje på lerret
99x131
Signert og datert nede t.h.: B. Ransve -67
Påtegnet på baksiden av lerretet B.R.-67
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
99x131
Vurdering