Katalog
Kunst på papir mm

Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021

Visning 5. - 10. juni i våre lokaler i Gamle Logen.

Lør-søn 12.00-16.00, man-tor 10.00-18.00.

Ransve, Bjørn (1944-)
Fiskerskøyte i storm

Olje på lerret
99x131
Signert og datert nede t.h.: B. Ransve -67

Påtegnet på baksiden av lerretet B.R.-67

Auksjonert 1. juni – 10. juni 2021

Vurdering

Tilslag NOK 8 000