Nettauksjon 1. juni – 10. juni 2021
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Stavkirke i snø

Blyant på transparentpapir
Arket: 76,5x56
Usignert

Skisse til akvarellen "Stavkirke i snø". Den eneste skissen som finnes av dette motivet. Skissen er større enn det som ble det ferdige verket.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Åpningsbud
NOK 0

Ingen bud